bizden haberler

FASTENER POLAND® BAĞLANTI ELEMANLARI FUARI 18-19 EKİM 2023 ( EXPO KRAKOW)

18-19 Ekim 2023 tarihleri arasında katıldığımız FASTENER POLAND® Uluslararası Bağlantı Elemanları ve Sabitleme Teknolojileri Ticaret Fuarı’ndan birkaç kare resim paylaşıyoruz.

Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı 2023 - FUAR TV RÖPORTAJI

24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında katıldığımız Fastener Expo Euroasia 2023 Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı‘nda , Fuar Tv ile yaptığımız röportajımızı yayınlıyoruz.

Videoyu oynat

Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı 2023

24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı‘nda – ( Fastener Expo Eurasia ) yer alarak yurt içi ve yurtdışından katılan ziyaretçilerimize firmamız ürünleri hakkında bilgi verildi.

SUBCON TURKEY DERGİSİ 2023

Firmamız BRC BAĞLANTI sektördeki yenilikler ve  en son teknolojik gelişmelerle ilgili olarak yapılan yatırımların konu edildiği SUBCON TURKEY tarafından yapılan röportajımızı okuyabilirsiniz.

SUBCON TURKEY DERGİSİ 2022

Firmamız BRC BAĞLANTI sektördeki yenilikler ve  en son teknolojik gelişmelerle ilgili olarak yapılan yatırımların konu edildiği SUBCON TURKEY tarafından yapılan röportajımızı okuyabilirsiniz.

POLONYA BAĞLANTI ELEMANLARI FUARI 2022

19-20 Ekim 2022 tarihleri arasında Krakow / Polonya‘da düzenlenen Polonya Bağlantı Elemanları Fuarı‘na firmamız katılım gerçekleştirmiştir.

SUBCON TURKEY DERGİSİ 2022

Firmamız BRC BAĞLANTIBrc Bağlantı İçin 2021 Yatırım Yılı Oldu ” sloganı ile sektördeki yenilikler ve  en son teknolojik gelişmelerle ilgili olarak yapılan yatırımların konu edildiği SUBCON TURKEY tarafından yapılan röportajımızı okuyabilirsiniz.

Pdf versiyonunu indirmek için tıklayabilirsiniz.

SUBCON TURKEY DERGİSİ 2021

Firmamız BRC BAĞLANTIYaylı Rondela Üretimindeki Konumunu Güçlendiriyor ” sloganı ile sektördeki yenilikler ve  en son teknolojik gelişmelerle ilgili olarak yapılan yatırımların konu edildiği SUBCON TURKEY tarafından yapılan röportajımızı okuyabilirsiniz.

Pdf versiyonunu indirmek için tıklayabilirsiniz.

BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ

Firmamız BRC BAĞLANTIYaylı Rondela İmalatında Yatırımlarına Devam Ediyor ” sloganı ile sektördeki yenilikler ve  en son teknolojik gelişmelerle ilgili olarak yapılan yatırımların konu edildiği BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ tarafından yapılan röportajımızı okuyabilirsiniz.

BRC BAĞLANTI ELEMANLARI - EKOPAZAR / ATV

Bağlantı elemanları alanında 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren Brc Bağlantı Elemanları San. Tic. Ltd. Şti. firmamız, Genel Müdürümüz Bircan KÜÇÜK‘ün sunumu ile 16 Aralık 2018 tarihinde ATV‘de yayınlanan EKOPAZAR programına konuk oldu.

Firmamız bağlantı elemanları sektōründe yeni atılıma geçmiş bir kuruluş olmasına karşın 30 yılı aşkın tecrübeye sahip yōnetim  ve üretim  kadrosuyla kısa sürede hizmet ve ürün kalitesini  İSO- 9001:2015 kalite belgesiyle tescillemiştir.

Her türlü ebat ve miktarda özel siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.